We Make Media, s. r. o.

Jsme FULL SERVISOVÁ interaktivní agentura. Naší prioritou je spokojenost každého klienta, kterému se snažíme vyjít vstříc ve všech jeho požadavcích a pomoci mu s jeho marketingovou komunikací. Nic pro nás není překážka, ale výzva k překonání.

Agentura We Make Media, s. r. o. zajišťuje komplexní služby, od navržení celkové marketingové strategie až po každodenní servis.

We Make Media, s. r. o., vydavatel odborných lékařských časopisů, přichází v roce 2015 s řadou novinek. Spektrum specializovaných „NEWS“ jsme rozšířili o další tituly a současný počet těchto odborných periodik stoupl na 15. Další novinku představují samostatné publikace s názvem „EVENT REPORT“, které se věnují zprávám z významných lékařských akcí, pořádaných jak na území České republiky, tak i ve světě.

Nabízíme produkci různých typů propagačních materiálů, kompletní realizaci časopisů pro zaměstnance i klienty, organizaci společenských i odborných akcí, vytvoření a vedení webových prezentací, návrh a realizaci grafického designu produktu či celé společnosti.

Naší největší devizou je znalost lékařského prostředí a farmaceutického trhu. Klientům z této oblasti nabízíme vytvoření specializovaných projektů zaměřených jak na lékaře, tak na pacienty.

Phone: +420 778 476 475