16
Čer
LA FIESTA WE MAKE MEDIA LATINA
Insert shortcode
All day long
od 16. 06. 16 - 15. 06. 16

Již třetí klientský večírek tradičně pořádaný pro přátele a partnery We Make Media, s. r. o.

Tentokrát v temperamentní španělské a latinskoamerické atmosféře. Své hosty jsme se snažili přesvědčit o tom, že jsme fullservisová agentura, a tak pro nás není problém postarat se o veškerou zábavu vlastními silami.

Celým večerem budou provázet moderátoři – Jorge Crema a Juana Jamón, známí pod občanskými jmény Jirka Smetana a Jana Hamplová. Přesto, že si tuto roli vyzkoušejí poprvé, jistě se ji zhostí jako profesionální moderátorská dvojice. Kromě žhavých rytmů, stylových pokrmů, skvělého vína a dalších nápojů bude na účastníky čekat také zajímavý program.

Program

Po slavnostním přivítání jednatelky WMM – MUDr. Ivany Kaderkové, pro tento večer seńory Ivanity, následuje dynamické tango na španělskou kytaru rovněž v jejím podání. O další vystoupení se postará skupina zaměstnanců s názvem Grupo We Make Media Flamenceria. Případně drobné nedostatky jejich skupinového flamenca nacvičeného v poledních pauzách během několika týdnů bude skryto nadšením a patřičnými španělskými kostýmy. Poté bude následovat romantická část – recitace básně Corrida za doprovodu zvučné kytary. Na večírku nebude chybět ani dramatický a nelítostný souboj pistolníků. K jistě vyrovnanému boji vyzyvatelů z řad hostů přispěje atmosféra plná napětí, vítěz si kromě slávy odnese jako trofej i pás nábojů. Jako na každém správném večírku ani tady nebude chybět tombola, majitele šťastných čísel jistě potěší pěkné ceny. A zlatý hřeb večera? Nepochybně taneční vystoupení seńory Ivanity v rytmu salsy. Hned po něm dostanou i všichni ostatní možnost se základním krokům přiučit a doufáme, že nadšení pro tanec nikomu nebude chybět a taneční sál až do časných ranních hodin už nevyprázdní. Doufáme, že se nejrůznějšími hudebními styly dají strhnout opravdu všichni, ať už hosté z řad významných klientů, vítězky předchozích ročníků soutěže o nejsympatičtější sestřičku ČR, které přijdou ozdobit naši fiestu, nebo zaměstnanci pořádající agentury.